Kontakt

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Na Střílně 1929/8
Bolevec, 323 00 Plzeň

Tel.: +420 373 303 111
Fax: +420 377 524 137

E-mail: info@gaenergo.cz

Napájecí stanice pro metro Rotterdam

Společnost Omexom GA Energo získala zakázku na instalaci napájecích stanic pro rotterdamské metro.

Jedná se o montáž technologie do deseti prefabrikovaných kontejnerových trafostanic, které budou napájet linku metra, včetně instalace stanic přímo na konečné pozice.
Více informací.

05/2016 Den ve vzduchu navštívilo 20 tisíc diváků. Dětské centrum získalo 35 tisíc

Společnost OMEXOM se letos opět stala hlavním partnerem největší letecké show na západě Čech – Dne ve vzduchu. A rovněž tradičně byla součástí programu podpora Dětského centra Plzeň. Více informací.

04/2016 Vedení poškozené pilotem je opět plně v provozu

Elektrické vedení, které minulou středu poškodilo malé sportovní letadlo na Litoměřicku, se v neděli vrátilo do provozu. Při havárii došlo k přetržení tří vodičů na vedení vysokého napětí v místě, kde vedení kříží řeku Labe. Více informací.

04/2016 Služební vůz pro domácí hospic Náruč

Domácí hospicová péče Náruč, která v Plzni funguje od začátku letošního roku, získala pro svou činnost služební vůz. Ten jí poskytla společnost OMEXOM GA Energo sídlící Plzni. Více informací.

02/2016 Víkendová aukce přispěla na novou návštěvní místnost a auto

V prostorách dnešní „kočárkárny“ v budově dětského domu v Partyzánské ulici, který provozuje Dětské centrum Plzeň, vznikne nová návštěvní místnost. Pro kočárky nechá Dětské centrum postavit v zahradě dřevěný domek. Na tyto úpravy použije prostředky získané z víkendové akce. Ta centru vynesla 165 tisíc. Více informací.

12/2015 Medaile prof. Vladimíra Lista za zásluhy v energetice udělena Ing. Stanislavu Motejzíkovi

Český svaz zaměstnavatelů v energetice (ČSZE) uděluje „Za zásluhy o rozvoj české energetiky“ každoročně stříbrnou medaili. Nyní bylo toto vyznamenání uděleno Stanislavu Motejzíkovi ze společnosti Omexom GA Energo, a to konkrétně za zásluhy o rozvoj prací prováděných pod napětím v České republice. Více informací.

12/2015 Vánoční strom splněných přání

Společnost OMEXOM GA Energo se v předvánočním období pravidelně už řadu let stává partnerem projektu Vánoční strom splněných přání. Posledních pět let je partnerem hlavním. Více informací.

10/2015 Aukce vynesla dětem přes 300 tisíc korun

Dobročinná aukce, která se uskutečnila v rámci setkání partnerů pořádaného společností OMEXOM GA Energo, vynesla částku 332 tisíc korun. Peníze pomůžou Dětskému centru Plzeň, které se stará o znevýhodněné děti. Více informací.

09/2015 Rozvíjíme se a stáváme se značkou Omexom v České republice

Naším dlouhodobým cílem je přinášet zákazníkům služby nejvyšší světové kvality a zároveň přispívat k vývoji inovativních postupů a řešení. Velkou příležitost k uskutečnění tohoto cíle vidíme ve spojení se značkou Omexom. Více informací.

05/2015 Dokončení významné zakázky v rámci obnovy české přenosové soustavy

V uplynulých dnech dokončila česká elektromontážní společnost GA Energo technik rozsáhlou opravu vedení 220 kV TR Chotějovice – TR Bezděčín. Jednalo se o významný projekt v rámci obnovy české energetické přenosové soustavy s cílem zvýšit spolehlivost a bezpečnost vedení napěťové hladiny 220 kV. Více informací.

01/2015 Aukci pro brněnské dětské centrum Chovánek podpořil Jožo Ráž

Jožo Ráž podpořil aukci pro dětské centrum Chovánek. Výtěžek byl 625 tisíc Kč. Více informací.