Novinky

22.
listopad
2017

Výstava Plzeňský kraj – region spolehlivých zaměstnavatelů

Společnost OMEXOM GA Energo se účastní putovní panelové výstavy představující 16 plzeňských firem a jejich profesní zaměření.  
18.
říjen
2017

Jedinečný projekt ukazuje, co znamená Smart City v praxi

Plzeň se může pochlubit unikátním technologickým projektem zaměřeným na technologie Smart City. Projekt nesoucí název Smart City Polygon, který je od dnešního dne přístupný laické i odborné veřejnosti, ukazuje, jak vypadá „chytré město“.
27.
červen
2017

Druhý služební vůz pro Mobilní Hospic Domov

Plzeňský Mobilní hospic Domov rozšířil svůj vozový park o druhý služební vůz. Díky němu bude pro klienty poskytovaná péče dostupnější. Vůz stejně jako poprvé poskytla společnost OMEXOM GA Energo.
9.
květen
2017

Výtěžek Dne ve vzduchu 2017 přispěje na ozdravné pobyty dětí

Letiště AK Plasy u Plzně se letos znovu stalo dějištěm populární letecké show Den ve vzduchu. Generálním partnerem 15. ročníku akce opět byla společnost OMEXOM GA Energo.
20.
březen
2017

Kompletní rekonstrukce transformovny Pražačka

Transformovna Pražačka (110/22 kV) je důležitou součástí napájení hlavního města Prahy elektrickou energií. Byla postavena v 80. letech, nyní je však zařízení zastaralé. Provozovatel – společnost PRE – proto přistoupil k její celkové rekonstrukci. Společnost OMEXOM GA Energo tuto rekonstrukci kompletně zajišťuje – tedy realizaci včetně studie proveditelnosti a projektové dokumentace.
9.
leden
2017

Napájecí stanice pro metro Rotterdam

Společnost Omexom GA Energo získala zakázku na instalaci napájecích stanic pro rotterdamské metro. Jedná se o montáž technologie do deseti prefabrikovaných kontejnerových trafostanic, které budou napájet linku metra, včetně instalace stanic přímo na konečné pozice.
30.
květen
2016

Den ve vzduchu navštívilo 20 tisíc diváků. Dětské centrum získalo 35 tisíc

Společnost OMEXOM se letos opět stala hlavním partnerem největší letecké show na západě Čech – Dne ve vzduchu. A rovněž tradičně byla součástí programu podpora Dětského centra Plzeň. Tomu byl věnován výtěžek z prodeje tomboly a doplněn byl sbírkou. Ceny do tomboly věnovala společnost OMEXOM GA Energo. Celkem si Dětské centrum převzalo částku 35.535 korun.

ARCHIV

2017
2016