Zaměstnanecká sbírka ve společnosti OMEXOM GA Energo vynesla celkem 103 100 korun, které zlepší život dětem v dětských domovech. Mezi zaměstnanci se prostřednictvím sbírky a transparentního účtu vybralo 51 550  korun, firma OMEXOM GA Energo pak přihodila stejnou částku, aby tak všichni společně mohli dětem zpříjemnit vánoční svátky.

Společnost OMEXOM GA Energo se do světového dne dárcovství zapojila spolu se svými zaměstnanci prostřednictvím sbírky s názvem OMEXOMÁCI DĚTEM. „Naše společnost tradičně podporuje zařízení pro znevýhodněné děti, ale tentokrát měli zaměstnanci možnost přidat se a pomoci s námi. Udělalo mi radost, že lidé v naší firmě chtějí pomáhat, a to nejen finančně,“ říká generální ředitel společnosti Zdeněk Židek a dodává, že součásti akce byla i dobrovolnická odpoledne v jednotlivých domovech, do kterých se zapojily desítky lidí. Hrabalo se listí, uklízela zahrada a došlo třeba i na instalaci vánočních světýlek.

Finance vzešlé ze sbírky si rovným dílem rozdělí Dětský domov Trnová a Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Delfínek v Trnové na Plzeňsku, Dětský domov Česká Lípa a Dětské centrum Chovánek v Brně.