Téměř dvě desítky zaměstnanců společnosti OMEXOM GA Energo se postavilo na start osmého ročníku Půlmaratonu Plzeňského kraje, který se uskutečnil za krásného slunného počasí v sobotu 22. dubna 2023.

Do Půlmaratonu Plzeňského kraje se společnost OMEXOM GA Energo zapojuje již několik let jako hlavní partner a každým rokem také vyráží na trať zaměstnanci, kteří v rámci firemních benefitů mají registrace zdarma.

V letošním roce vyběhlo na trať 17 zaměstnanců, kteří si mohli vybrat z tratí od délce 5, 10 km nebo celý půlmaraton. „Za skvělou reprezentaci naší společnosti bych chtěl všem účastníkům akce poděkovat. Jsem rád, že se naši zaměstnanci zapojují do společných sportovních aktivit,“ říká Zdeněk Židek, generální ředitel společnosti OMEXOM GA Energo.

Vedení společnosti přímo na místě zastupoval ekonomický ředitel Aleš Uldrych, který je sám aktivním sportovcem, a proto se s chutí zapojil do dobročinného závodu na trenažéru společnosti Cesta za snem. Návštěvníci akce, která měla tradičně zázemí v multifunkčním areálu Škodaland, mohli také navštívit stánek společnosti OMEXOM GA Energo, kde se dozvěděli nejen to, čím se společnost zabývá a jaké pracovní pozice právě obsazuje, ale také si mohli zasoutěžit o drobné ceny.

Všem účastníkům Půlmaratonu Plzeňského kraje patří velká gratulace!