Více než 200 THP zaměstnanců mělo příležitost se potkat 15. září 2023 na výjezdní poradě ve sportovním areálu Samopše. Kromě pracovního programu si zaměstnanci užili turistiku, sport, historii i zábavu. Zároveň to byla příležitost oslavit 30 let působení firmy na trhu.

Dopolední program byl pro všechny pracovní. Generální ředitel Zdeněk Židek přítomným představil pozici firmy na trhu a její další směřování. Slovo si poté vzal finanční ředitel Aleš Uldrych, který přiblížil hospodaření a ekonomickou situaci. Dopolední část pak byla zakončena společným focením a obědem.

Po dobrém jídle přišly na řadu sportovní a další aktivity. Jako první vyrazili na trasu vodáci. Čtyřicítku odvážných si vyzvedl autobus a dovezl na nástupní místo, kde na ně čekaly kánoe, se kterými se vydali po řece Sázavě z Českého Šternberku od obce Ledečko. Další dvě aktivity začaly společnou cestou do železniční stanice Ledečko, odkud se jelo vlakem do cílové stanice u hradu Český Šternberk. Tady se skupiny rozdělily na turisty a milovníky historie.

Turisté vyrazili na trasu vybaveni igelitovými pytli a rukavicemi, aby mohli po cestě posbírat odpadky. Zároveň tak splnili environmentální výzvu, která byla vyhlášena v rámci společnosti VINCI. Návštěvníci hradu Český Šternberk si při prohlídce pochvalovali výřečnost a profesionalitu tamějších průvodců a podle ohlasů si svůj program opravdu užili.

Pro fyzicky zdatné zaměstnance byl určen program v areálu. Během odpoledne si vyzkoušeli hry jako „hořící míč“ (velmi zjednodušená verze baseballu), „Ringo“ (přehazovaná na volejbalovém hřišti se dvěma kroužky), „Kubb“ (hra se dřevěnými hranoly) a zjednodušené Frisbee. Nejen, že bylo potřeba mít dobrou fyzičku, ale také být týmovým hráčem.

Společnost OMEXOM GA Energo slaví v letošním roce 30 let na trhu a jako poděkování pro zaměstnance připravila dárek – kvalitní sportovní mikinu. Na společné výjezdní poradě tak byla příležitost, aby se všichni přítomní v mikinách společně vyfotili.